Historia naszej firmy

Trochę informacji..

Serwis Polna to firma powstała w 2012r. Pomysł na założenie serwisu rowerowego, podyktowany był pasją do rowerów. Wszystko to robimy z wielkim zaangażowaniem i determinacją, dlatego Nasza firma skutecznie się rozwija. Dziękujemy Wszystkim klientom za zaufanie i że spełniliśmy Wasze oczekiwania. Zapraszamy Ponownie

Serwis
W ofercie mamy trzy warianty cenowe:
– serwis mały (kasowanie luzów, regulacja halmulcy i przerzutek, podkręcanie najważniejszych śrub w rowerze).
– Serwis pełny (wszystko to co mały plus mycie roweru, podkręcanie wszystkich śrub i nakrętek, ewentualnie wymiana napędu, suportu, sterów, hamulce etc.)
– serwis Premium rozebranie roweru na części pierwsze, umycie piast i łożysk w benzynie, i złożenie roweru z największą starannością (potrzebny głównie przed zawodami, daleką podróżą).

Poza tym na każdą usługę serwisową otrzymują Państwo gwarancję.

Serwis Piast
Specjalizujemy się w remontach i przeglądach Piast biegowych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i zapleczem technicznym potrzebnym do przeprowadzenia remontów Piast biegowych takich jak min Shimano nexus 3, nexus 4, nexus 7, nexus 8, alfine 8, alfine 11, sram t3, sram s7, wszystkie modele firmy sturmey Archer. Pracujemy tylko na oryginalnych częściach. Każdy przeprowadzony serwis piasty objęty jest gwarancja.

Zostawiasz nam swój pojazd i nie masz czym od nas Wrócić? Nie ma sprawy! Na życzenie otrzymujesz bezpłatnie rower zastępczy na czas naprawy swojego – zupełnie bezpłatnie.

Wypożyczalnia
Prowadzimy wypożyczalnię rowerów. Można u nas wypożyczyć rower na krótką przejażdżkę, kilka dni, jak i całe wakacje. Dla grup zorganizowanych Organizujemy wyprawy rowerowe z przewodnikiem.

>1000
Zadowolonych klientów
>800
Naprawionych rowerów
>1000
Sprzedanych rowerów
10lat
Doświadczenia